
Розетка з заземленням подвійна Videx Binera срібний шовк
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24902/ VF-BNSK2G-SS
240 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню. { {1}}
ЗНИЖКА 10% При замовленні ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ від 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню. { {1}}
ЗНИЖКА 10% При замовленні ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ від 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 240 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні






