
Світильник архітектурний AR012G IP54 VIDEX GU10x2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26531 / VL-AR012G
702 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10x2 - високо-технологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 x 2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 9.5 см |
| Ширина | 6.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 702 ₴



