
Світлодіодний світильник Feron AL588 24W 5000К
- В наявності
- Код: 40193
758 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Прекрасний варіант настінно-стельового світильника для освітлення інтер'єрів спалень, віталень та інших житлових приміщень. Можуть також використовуватися для освітлення адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе та ресторанів.
Особливості світильника AL588:
Зоряне небо. Завдяки прозорим непомітним вкрапленням у плафоні забезпечується гарний ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті
Гарантія 1 рік
Ресурс роботи 25 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 408 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 24 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 758 ₴





