АКЦІЯ

Настінний накладний світильник Feron AL8004 білий
- В наявності
- Код: 40168
550 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування. Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра. Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості світильника AL8004:
Вибір джерела світла. Оснащений двома патронами G9, тож ви самі можете обирати лампу для них і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Якість конструкції. Надійна конструкція з алюмінію та заліза.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 550 ₴







