
LED лампа TITANUM A80 20W E27 6500К
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26393 / TL-HA80-20276
121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Спеціальна високо потужна лампа TITANUM A80 20W E27 6500К служить для заміни звичайного освітлення в різних складських приміщеннях і виробничих комплексів, зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку освітлювальних приладів, і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Лампа не перегрівається та здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 220°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Лампа має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку у лампи VIDEX становить 1800Лм. Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою лампам розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 80% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (50 000). Ресурс роботи - 20 000 годин. Не містить шкідливих речовин.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, лампа забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-265В.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 220 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Струм споживання | 180 мА |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 90 Вт/м |
| Світловий потік | 1800 лм |
- Ціна: 121 ₴



