
Налобний світлодіодний ліхтарик H045Z VIDEX 270Lm 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26570/ VLF-H045Z
694 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Налобний світлодіодний ліхтарик H045Z VIDEX 270Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 270Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення. Вбудований датчик руху для комфортного увімкнення.
Оснащений кільцем фокусування, яке регулює фокус променя світла.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Довготривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 270Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 4год. 45хв Інтенсивність світлового потоку 700cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 95Lm. Дистанція освітлення налічує 46м. Тривалість роботи 9год. Інтенсивність світлового потоку 520cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси.
RED ON - червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH - червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
- При заряді індикатори мерехтять синім кольором.
- При повному заряді індикатори світяться синім кольором.
Доступне заряджання за допомогою micro USB.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 53 м |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 270 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Індикатор заряду: | 5 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Матеріал лінзи: | полікарбонат |
| Розміри: | 70mm x 46mm x 38mm |
| Стабілізація розряду: | Неповна |
| Тип світлодіода: | CREE XTE 5W |
| Час заряду | 3,5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний шнур |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння |
| Тип акумулятора | Li-pol 1800mAh незмінний |
- Ціна: 694 ₴










