
Налобний світлодіодний ліхтарик H035C VIDEX 410Lm 5000K
- Немає в наявності
- Код: 26571/ VLF-H035С
710 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Налобний світлодіодний ліхтарик H035C VIDEX 410Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 410Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Довготривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи. Режими змінюються протягом 3х сек. в іншому випадку ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 340Lm. Дистанція освітлення налічує 86м. Тривалість роботи 3год. 30хв Інтенсивність світлового потоку 1840cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 140Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 7год. Інтенсивність світлового потоку 692cd.
COB (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло) – яскравість світла 230Lm. Дистанція освітлення налічує 14м. Тривалість роботи 3год. 30хв Інтенсивність світлового потоку 50cd.
COB+HIGH (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло максимальної потужності) - яскравість світла 410Lm. Дистанція освітлення налічує 86м. Тривалість роботи 2год. 20хв Інтенсивність світлового потоку 1840cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси.
RED ON - червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH - червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
- при повному заряді – всі 4 індикатори світяться синім кольором.
Доступне заряджання за допомогою micro USB.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 118 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 86 м |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 410 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стабілізація розряду: | Неповна |
| Тип світлодіода: | CREE XTE 5W + COB |
| Час заряду | 3,5 м |
| Індикатор заряду: | 5 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Матеріал лінзи: | полікарбонат |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Розміри: | 70mm x 46mm x 38mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний шнур |
| Тип акумулятора | Li-pol 1800mAh незмінний |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум + COB |
- Ціна: 710 ₴










