
LED лампа настiльна з акумулятором TITANUM TLTF-022P 7W 3000-6500K USB рожева
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 26845 / TLTF-022P
472 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа настільна DC3 TITANUM 7W 3000K/4000K/6500K USB димер призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго. Працює від двох акумуляторів Li-Ion3.7V 1200mAh протягом 2,5 годин.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°.
Настільна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Кнопка дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла (тривале натискання > 2сек.). За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000К.
-нейтральна – 4000К.
-холодна - 6500К.
Висота в робочому положенні 34 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості плафона.
Акумулятори Li-Ion входять до комплекту. USB адаптер в комплекті не додається.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Розовый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 5 В |
| Мощность лампы | 7 Вт |
| Световой поток | 250 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
| Высота | 340 мм |
| Диаметр | 136 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Основні | |
| Енергоефективність: | 36 Lm/W |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Ресурс роботи: | 35000г |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коэффициент мощности | 0,4 |
| Максимальная сила тока | 80mA |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Угол рассеивания | 120° |
| Ємність акумулятора: | Li-Ion3.7V 1200mAh x 2 |
- Цена: 472 ₴



