
Світильник Videx SPF05E GU10 настінний білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26838/ VL-SPF05E-W
475 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний настінний світильник - високотехнологічне джерело спрямованого світла. Завдяки йому можна вигідно акцентовано виділити цікавий предмет інтер'єру або певну його область чи забезпечити комфортні умови в невеликій робочій зоні на кухні, у вітальні або кабінеті, гаражі тощо. Конструкція складається з невеликої прямокутної основи на якій розташована кнопка УВІМК./ВИМК. та кронштейн, до якого прикріплений один плафон. Плафон обладнаний поворотним механізмом, за допомогою якого можна регулювати кут його нахилу , а також площу освітлення. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Розмір основи | L148xW52xH26mm |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Формфактор: | MR16 |
- Ціна: 475 ₴




