
Светильник Videx SPF02A GU10 накладной, черная призма
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 26821/VL-SPF02A-BP
257 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
нтер'єрний світильник з чорною призмою підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Гарантийный срок 24 месяца
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 140 г |
| Высота | 100 см |
| Диаметр | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность нагрузки, Вт | 30W |
| Форма | Цилиндр |
| Формфактор: | MR16 |
- Цена: 257 ₴




