
LED лампа TITANUM T8 18W 1.2M 6500K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26706 / TL-T8-18126
92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа TITANUM T8 18W 1.2M 6500K – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Найкраще лампа TITANUM Т8 підходить для освітлення приміщень великої площі та громадських будівель. Лампу зручно використовувати в складних умовах експлуатації, там, де монтаж та демонтаж лампи пов’язаний з труднощами: виробничих, офісних, складських приміщеннях, учбових та медичних закладах, торговельних і спортивних залах, вітринах і рекламних конструкціях.
Світлодіодна лампа TITANUM Т8 - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання.
Світлодіодна лампа TITANUM Т8 працює без використання дроселя та стартера. Не містить ртуті. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Т8 має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1620Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 330°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 20 000 годин.При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 165-265В.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 330 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Струм споживання | 160 мА |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Вага виробу | 180г |
| Якість світла | > 70 Ra |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Формфактор | T8 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1212 мм |
| Діаметр трубки | 27 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1620 лм |
- Ціна: 92 ₴



