
Світлодіодна лампа VIDEX A65e 20W E27 4100K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24350 / VL-A65e-20274
116 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа VIDEX – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік та максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального висвітлення приміщень, торгових залів та вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX-доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Чи не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Формфактор | A65 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 131 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Максимальна сила струму | 150 |
- Ціна: 116 ₴



