
Світлодіодний світильник Feron AL4020 36W 4000К білий
- В наявності
- Код: 41336
990 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійні підвісні світильники для освітлення адміністративно-офісних приміщень, торгівельних площ та комерційних об’єктів.
Особливості моделі AL4020:
Стельові конструкції. Світильники завдяки з’єднувачам можуть поєднуватись у цільні конструкції будь-якої конфігурації, в тому числі на рейкових стелях та стелях Грільято. Комплектуючі для підвісного монтажу входять в комплект світильника.
Якісна електроніка. Оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 180-265В.
Надійна конструкція. Міцний корпус із алюмінію, розсіювач з полікарбонату, якісні електронні компоненти та комплектуючі. Ступінь захисту IР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Комфортне світло. Миттєве включення. Відсутність мерехтіння робить використання світильника комфортним та безпечним для очей.
Тривалий ресурс роботи світильників в 30 000 годин.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Міцність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Форма | Лінійна |
- Ціна: 990 ₴





