
Світлодіодній світильник Feron AL6200 QUADRO S 50W білий
- Немає в наявності
- Код: 40238
3 734 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
SMART світильник для декоративного освітлення. Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, у залах ресторанів, кафе тощо.
Основні переваги моделі:
Дизайн. Незвичне технічне рішення та особлива конструкція світильників з декількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє заощадити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Керування параметрами світла. Можливість керування яскравістю та колірною температурою.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури зберігаються при наступному ввімкненні світильника.
Тривалий ресурс роботи світильників в 25 000 годин.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 350 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 2700К-4000К-6500К |
- Ціна: 3 734 ₴






