
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25 чорний
- В наявності
- Код: 01863
4 357 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Модель гірлянди Feron Белт-Лайт на підвісах вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикраси вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд.
Моделі мають поширений патрон Е27 і відрізняються:
- довжиною – 13 та 25м
- кількістю патронів - 20 та 100шт
- можливістю з'єднання в одну лінію CL50-25 та CL50-25-1
- максимальним навантаженням на один патрон – 16 та 40Вт
Гірлянди мають високий рівень захисту ІР65 і кільце ущільнювача на кожному патроні гірлянди, яке захищає від впливу навколишнього середовища.
Модель має широкий діапазон температур від -20 до +70°C, що дозволяє використовувати гірлянду в будь-яких умовах.
Легка і гнучка конструкція, проста в установці, не вимагає додаткових аксесуарів для монтажу (кожен патрон має фіксатори для кріплення), яку можна використовувати як з лампами розжарювання, так і зі світлодіодними лампами.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Інтервал різання | 50 см |
| Кількість ламп | 50 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Переріз проводу | 2х1.5 мм2 |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Режим роботи | Статичний |
| Тип гірлянди | Кульки Вулична |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Паковання | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Форма перерізу | Квадратна |
| Колір шнура живлення | Чорний |
- Ціна: 4 357 ₴









