
Консольний світильник Feron SP3031 30W
- В наявності
- Код: 32576
925 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, промислових підприємств та прибудинкових територій.
Особливості моделі:
Приваблива вартість. Моделі виконані в новому оптимізованому технічному рішенні, що не впливає на якість світлових характеристик у порівнянні з моделями старого зразка.
Оснащені світлодіодами нового покоління 3030LED, що відрізняються високою надійністю, потужністю та продуктивністю. Вони забезпечують високий показник енергоефективності в 95Lm/W.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ та ДРЛ. Забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, в залежності від виду ламп.
Світильники оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруг 190-253В. Вони не створюють підвищеного навантаження на енергосистему, що дає можливість використовувати світильники, в тому числі, на крупних комерційних об'єктах.
EMC фільтр. Драйвер оснащений ЕМС фільтром, тому світильники не створюють електромагнітного впливу на роботу засобів зв’язку, теле та радіоприймачів та ін. пристроїв, а також самі захищені від такого впливу.
Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, литого під тиском та вкритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричними лінзами із ударостійкого оптичного полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже рівномірне освітлення доріг та територій.
Конструкція корпусу забезпечує високий ступінь пило та вологозахисту IР65 та роботу в широкому діапазоні температур -40° - +45°С.
Тривалий ресурс роботи в 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 610 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Розміри | |
| Висота | 5.7 см |
| Довжина | 31.6 см |
| Ширина | 13 см |
| Основна | |
| Аналог ламп ДНаТ | 50W |
| Діаметр консолі | 40-50мм |
| Рекомендована висота установки | 3-5м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | полікарбонат РС |
- Ціна: 925 ₴






