Реле напруги ZUBR D63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. У разі аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Застосовується в однофазних мережах змінного струму (230).
Затримка подачі навантаження
Після стабілізації напруги активується таймер затримки навантаження. Ви можете настроїти його тривалість від 3 до 600 с. Для обладнання, чутливого до частих відключень напруги (наприклад, для холодильників, кондиціонерів та теплових насосів), час затримки, що рекомендується, становить 120-180 с.
Надійність компонентів та безпека під час експлуатації
Корпус пристроїв виготовлений із негорючого полікарбонату. Це підвищує безпеку під час використання реле. А використання у схемотехніці німецьких конденсаторів EPCOS у 3-4 рази подовжує термін служби порівняно з аналогами інших виробників.
Зручне настроювання
Керування пристроєм відбувається лише трьома кнопками. Цифровий екран відображає значення напруги та системну інформацію. Він допомагає легко верхню та нижню межу допустимої напруги, а також спрощує навігацію в меню.
легкий монтаж
Встановлення реле здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Клеми пристрою забезпечують надійний контакт у силовій частині корпусу.
Гарантійний термін 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Основна | |
| Тип реле | поляризоване |
| Година затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 100 000 циклів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | негорючий полікарбонат |
- Ціна: 1 664 ₴





