Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SMART світильник AL5200 у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на якість світлових характеристик у порівнянні з моделями старого зразка.
Дизайн. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
Дизайн. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим та білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє заощадити до 85% електроенергії, порівняно з використанням звичайної люстри.
Рівномірне світіння. Нове технічне рішення зберігає однорідність світильника без темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються при увімкненні світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діаметр | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світловий потік | 5600 |
| Стан | Нове |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 2700К-4000К-6500К |
- Ціна: 2 205 ₴







