
Трековий світлодіодний світильник Feron AL140 20W чорний
- В наявності
- Код: 41612
467 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трековий світильник для акцентного підсвічування інтер'єрів житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів, виставкових залів, торгових, адміністративно-офісних та інших приміщень.
Завдяки оптимізованим технічним рішенням та використанню сучасних технологій світильники AL140 мають найбільш привабливу вартість в асортиментному ряді світлодіодних трекових світильників Feron.
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруги 170-265V.
Регулює напрямок світлового потоку. Мають зручне регулювання напряму світлового променя: на 350° у горизонтальній площині на 90° у вертикальній площині.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі. Ступінь захисту ІР40.
Якість світла. Високий індекс кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колір освітлюваних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенні лампи. Забезпечують економію електроенергії до 70%, порівняно з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 40000 годин
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від пар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 65 мм |
- Ціна: 467 ₴






