Нові моделі доповнюють асортимент тротуарних та ґрунтових світильників Feron
Використовуються для освітлення паркових доріжок, ландшафтного та архітектурного підсвічування. Встановлюються в ґрунт уздовж доріжок або безпосередньо в доріжки. Для фасадного підсвічування світильники встановлюють у ґрунт біля стін будівлі.
LED технології. Світильники вже оснащені світлодіодами, тому вони не потребують заміни джерела світла, а також забезпечують значну економію порівняно із традиційними джерелами світла.
Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію, покритого зносостійкою фарбою, що захищає світильник від корозії та механічних пошкоджень.
Вологозахищеність. Ступінь захисту IР65 не допускає попадання частинок бруду та крапель води усередину світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 24 град. |
- Ціна: 614 ₴






