
Рамка на 3 місця вертикальна VIDEX BINERA срібний шовк
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24909/VF-BNFR3V-SS
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з кількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Рамка VIDEX BINERA – це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний та досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 228 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 90 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в опакованні


