
Світлодіодна лампа Feron LB-61 2W E27 2700K філамент куля
- В наявності
- Код: 01865
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-61 2W E27 2700K це лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що краще поєднуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом та характеристиками світіння максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
- Ціна: 67 ₴

