
Світлодіодна лампа Feron LB-163 6W G95 філамент шар графіт
- В наявності
- Код: 01869
261 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-163 6W E27 2700K це лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що краще поєднуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом та характеристиками свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
- Ціна: 261 ₴

