
Лампа Едісона Lemanso 40W E27 220-240V 2700K/LM719
- Готово до відправки
- Код: 558197/LM719
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона 40W E27 2700K- декоративна лампа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 64 мм |
- Ціна: 78 ₴


