
Шина сполучна для 1-фазних автоматів вилка 1м Lemanso / LMA066
- Готово до відправки
- Код: 79088/ LMA066
212 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовуються для зручного та безпечного з'єднання груп: ВА (вимикачі автоматичні), АТ (автомати диференціальні), ВД (вимикачі диференціальні), ВН (вимикачі навантаження). Шини з кроком 18мм призначені для комутації апаратури шириною, кратною одному модулю, шини з кроком 27мм призначені для комутації виробів шириною, кратною півтора модулі.
Виконані з мідних пластин, розташованих у пластиковому ізолюючому корпусі, який не підтримує горіння.
Виконані з мідних пластин, розташованих у пластиковому ізолюючому корпусі, який не підтримує горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Маса | 0.182 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна кількість полюсів | 1 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 53 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Поперечний переріз | 78 мм2 |
| Розміри поля або кроку | 18 мм |
| Тип підключення | вилка |
- Ціна: 212 ₴

