
Лампа Lemanso люмінесцентна T5 6W 6400K G5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 558066
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярним джерелом світла є люмінесцентні лампи. Їх затребуваність обумовлена високою перенесенням кольорів і економним споживанням енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
- Ціна: 50 ₴

