
Дзвінок QUARTO AC 2 тоновий сніжно білий 230V OR-DP-MR-149/PW ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 803635/OR-DP-MR-149/PW
420 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дзвінок QUARTO AC - це електромеханічний дверний дзвінок з функцією антиблокування кнопки, який легко встановлюється та зручний у використанні. Призначений для використання в закритих приміщеннях із мережею 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо. Колір: білий.
Тип: електромеханічний
Тип передачі: провідний
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Споживана потужність: 60 Вт Тип живлення: мережа (230 В)
Звук: 2 тони BIM-BAM
Встановлення: накладний
Колір: білий
Клас захисту IP: IP20
Гучність дзвінка (дБ): 80
Регулювання гучності: ні
Розміри (ширина х висота х глибина [мм]): 110/110/39
Інші особливості: кнопка з функцією антиблок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 110 мм |
| Довжина динаміка | 110 мм |
| Ширина динаміка | 39 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-149/PW |
- Ціна: 420 ₴




