
Таймер програматор з LCD дисплеєм на 16 програм OR-PRE-409(GS) ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 320725/OR-PRE-409(GS)
680 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програматор з великим РК-дисплеєм для встановлення часу на вмикання та вимикання електричних приладів, таких як освітлення, водонагрівачі, реклама тощо. Пристрій має: 16 часових програм, ручне або програмне ввімкнення / вимкнення, 16 комбінацій дня тижня, літній/зимовий час. Зворотній відлік часу.
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип розетки: 2P + Z Тип: цифровий Макс. навантаження: 3680 Вт Струм: 16А Клас захисту IP: 20 Вбудований акумулятор: так Кількість програм: 16 Стандарт розеток: шуко (тип F) Розміри - ширина: 55 мм Розміри - висота: 115мм Розміри - глибина: 75 мм Встановлення: розетка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вивісок, Для водонагрівачів |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус для накладного монтажу |
| Загальні | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-PRE-409(GS) |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Споживана потужність | 3680 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 680 ₴



