
Дзвінок OPERA AC безпровідний 36 тоновий чорний OR-DB-YK-117 ORNO
- Готово к отправке
- Код: 484146/ OR-DB-YK-117
1 062 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий дзвінок, радіус дії на відкритій місцевості до 100 м, водонепроникна кнопка, радіопередача (частота 433 МГц), регулювання гучності дзвінка, рівень звуку 50-90 дБ, 36 поліфонічних мелодій на вибір, кількість передавачів, що співпрацюють між собою може бути збільшено за потреби, система навчання (автоматичний вхід), не вимагає встановлення дзвінка.
Напруга живлення приймача: 230В ~, 50ГцВ Тип живлення приймача: мережевий (230 В) Кількість мелодій дзвінка: 36 Гучність дзвінка (дБ): 50-90 Регулятор гучності: так Оптична сигналізація: немає Розміри приймача - ширина (мм): 70 мм Розміри приймача - висота (мм): 105 мм Розміри приймача - глибина (мм): 75 мм
Напруга живлення передавача: 12В Тип джерела живлення передавача: батарея, 1 х 23А Акумулятор в комплекті: немає Клас захисту передавача: IP44 Розміри передавача - ширина: 20 мм Розміри передавача - висота: 86 мм Розміри передавача - глибина: 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ORNO |
| Страна производитель | Китай |
| Вид дверного звонка | Электромеханический |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание дверного звонка | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Количество мелодий | 36 |
| Регулировка громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дверного звонка | Беспроводной |
| Размеры | |
| Высота динамика | 105 мм |
| Высота кнопки | 86 мм |
| Длина динамика | 75 мм |
| Длина кнопки | 40 мм |
| Ширина динамика | 70 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество динамиков | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | OR-DB-YK-117 |
- Цена: 1 062 ₴



