
Коробка накладного монтажу одинарна чорний графіт VIDEX BINERA
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27198/ VF-BNMB1-BG
118 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з кількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA – це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний та досконалий дизайн надасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
Розетки VIDEX BINERA – це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний та досконалий дизайн надасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 118 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні




