
Заглушка для рамки біла VIDEX BINERA
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27068/VF-BNC-W
53 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дадуть змогу створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, розв'язуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA — це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
СКІДКА 10% ЗА ЗАМОГА ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУММУ ВІД 1000 ГРН СКІДКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 41 мм |
- Ціна: 53 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в опаковці



