
Світлодіодна декоративна лампа Feron LB-37 1W E27 жовта прозора
- В наявності
- Код: 01896
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні лампи G45 із прозорими кольоровими колбами Feron LB-37. Лампи призначені для використання в гірляндах белт-лайту та декоративного освітлення у приміщеннях назовні.
Модель із міцним пластиковим розсіювачем, що забезпечує довговічність та рівномірність світла.
Лампи більш зручні та довговічні у використанні та мають легку вагу.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 15 Вт |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
- Ціна: 35 ₴


