
Нічник Lemanso Яблуко зелений 3 LED / NL143
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 311032/NL143
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник Lemanso Яблуко 3 LED
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 65 ₴



