
Терморегулятор DigiTOP ТР-1
- Готово до відправки
- Код: ТР-1
950 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТР-1 призначений для контролю і підтримки температури (діапазону температур) в житлових і виробничих приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджувального обладнання. Конвектор, масляний обігрівач, теплова гармата, вентилятор або інші пристрої включаються безпосередньо в сам прилад, підключений до мережі. Датчик температури розташовують в тій зоні, де необхідно підтримувати температурний режим.
Для підтримки необхідної температури користувач встановлює:
- значення підтримуваної температури
- допустиме відхилення від заданої температури (гістерезис)
- режим роботи (нагрівання або охолодження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Довжина датчика | 1,5 метра, 10 см |
| Тип датчика | DS18B20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний гістеререзис | 0,1...39,9 °C |
- Ціна: 950 ₴




