
Прожектор з акумулятором GTV ALLEDO 20W IP54 120° 6400K зелений
- Немає в наявності
- Код: LD-ALCX20W-64
2 900 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор з акумулятором і підставкою GTV, серії ALLEDO. Виконаний в корпусі з полікарбонату зеленого кольору, захищений за стандартами IP і IK. Конструкція дозволяє надійно встановити прожектор там, де він необхідний. Зручно вирішувати завдання, як загального, так і акцентного освітлення будинку, саду, зони відпочинку. Використовується як для зовнішнього, так і для внутрішнього освітлення, з можливістю створення освітлення в умовах підвищеної вологості і запиленості .
Характеристики:
- USB зарядка 1м.
- Li-ion акумулятор на 4000мА 3.7В.
- Три режиму освітлення.
- Гнучкість монтажу, завдяки можливості установки під різним кутом і можливості монтажу на поверхню за допомогою підставки і / або установки на штатив.
- Наявність акумулятора.
- Ступінь захисту IP54 - захист від накопичення пилу і захист від бризок води з будь-яких напрямків.
- Рівень ударостійкості IK07 - захист від об'єктів вагою 0.5кг, що падають з висоти 40см (2Дж).
- Дуже гарна передача кольору.
- Стійкість до перепадів напруги.
- Економне і екологічне рішення.
- Відсутність пульсацій, менше 1%.
- Відповідність всім європейським стандартам безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 10.9 см |
| Довжина | 12.9 см |
| Ширина | 7.2 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 2 900 ₴

