Трифазне реле напруги VP-3F63 А призначене для захисту трифазних споживачів від перепадів напруги, асиметрії фаз, пропадання фаз, контролю порядку чергування фаз. Пристрій запобігає вихід з ладу і подовжує термін експлуатації електрообладнання. З можливістю вибору режиму роботи як трифазне або трьох незалежних однофазних реле.
Налаштування програмованих:
- значення верхньої та нижньої границь відключення по напрузі
- час затримки включення
- значення допустимої асиметрії фаз
- синхронний / асинхронний режим роботи
- контроль порядку чергування фаз
Універсальність.
Основне призначення нашої продукції - зробити Ваше життя комфортнішим.
Забудьте про необхідність покупки декількох приладів, ми об'єднали всі потрібно в одному.
Простота підключення.
Легкість і простота підключення пристрою, заощадить Ваш час і нерви. Щоб підключити прилад, досить скористатися інструкцією.
Завдяки компактним розмірам пристрою, Вам не буде потрібно багато вільного місця для установки.
Точність.
Точні цифрові параметри, дозволять Вам з легкістю встановити індивідуальні параметри пристрою. Налаштування будуть збережені, навіть у разі відключення електроенергії.
Надійність.
Гарантія 5 років від виробника.
Ми намагаємося відповідати всім Вашим вимогам, тому наша система гарантійного та післягарантійного обслуговування максимально проста і зрозуміла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальний струм | 80 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Основна | |
| Асиметрія фаз | 20-80В |
| Година затримки включення навантаження | 5-600секунд |
- Ціна: 3 333 ₴




