
Настільна лампа з індукційною зарядкою GTV IZUKA LED 6W CCT чорна працює від power bank
- Нет в наличии
- Код: LB-IZK6WCCT-10
1 291 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Настільна лампа GTV IZUKA 6W. Елегантний універсальний дизайн дозволяє використовувати як лампу для читання, зарядний пристрій для смартфона і красивий декор на вашому столі. Лампа дозволяє регулювати яскравость і колір світла: теплий (3000К), нейтральний біли(4000К), холодний білий (6400К). Сенсорні кнопки на корпусі забезпечать безшумне і м'яке управління девайсом. Для зарядки телефону достатньо покласти його на корпус лампи, якщо ж телефон не підтримує бездротову зарядку, то в гаджеті передбачений USB вихід. Переваги пристрою як лампи полягають в низькому електроспоживанні, відсутності ультрафіолетового випромінювання, малій вазі. Складна конструкція дозволяє легко переносити лампу з місця на місце і регулювати оптимально комфортне освітлення з будь-якого кута, щоб світло не потрапляло в очі. Корпус з глянсового пластика забезпечує легкість і міцність конструкції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Основна | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Колірна температура ( в межах) | 3000-4000-6400K |
| Световой поток | 400Lm |
- Цена: 1 291 ₴





