
Базука Lemanso 3W 30xSMD2835 + 3 режими роботи + батарея / LMB3301
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 330631/ LMB3301
250 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Базука Lemanso 30LED LMB3301 - потужний компактний світлодіодний світильник з акумулятором (у разі відсутності електроенергії) і шнуром для роботи від мережі 220В. Популярна модель переносного освітлювача для аварійного освітлення на промислових об'єктах, для приватних домоволодінь, як зручне освітлення на природі, як спортивний світильник, освітлення безпеки і резервне або евакуаційне освітлення. Конструкція містить: вбудований акумулятор, яскраві світлодіоди, у кількості 30 шт, шнур, який ховається у корпус.
Галузь застосування
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
-
Комплектація:
- світлодіодна матриця (яскраві світлодіоди в кількості 30 шт);
- вбудований акумулятор;
- кабель живлення (для зручності зберігання ховається у корпус).
-
Характеристики:
- Напруга живлення – 220 – 240 В
- Кількість діодів - 30 LED
- Температура світіння – 6500К (холодний)
- Час роботи – 3-4 години
- Світловий потік - MAX 160Лм, MIN 80Лм
- Способи заряджання - Акумуляторна батарея
- Розмір - 200х25х60мм
- Колір корпусу – прозорий, білий.
- Ступінь захисту - ІР20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип заряда | От сети |
| Время работы | 4 година |
| Размеры | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 160 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 15 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Количество источников света | 30 |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потужність, ВА: | 3 |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Толщина | 2.5 см |
- Цена: 250 ₴



