
LED лампа настiльна з акумулятором TITANUM TLTF-011W 6W 2700-6000K
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27413 / TLTF-011W
427 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором TITANUM TLTF-011W – стильна та економічна з можливістю регулювання яскравості та колірності. Лампа абсолютно безшумна, компактна та має тривалий термін служби. Корпус виготовлений з екологічно безпечного високоякісного пластику білого кольору. Корпус лампи має декілька відділів для канцелярії, що дуже зручно, адже на робочому столі можна використовувати значно менше додаткових предметів. Пристосована для розміщення на робочому столі та призначена для його освітлення. Рухома конструкція лампи дозволяє скеровувати світло у потрібному напрямку. Реалізована можливість регулювання яскравості та зміни колірності світла, що сприяє зменшенню навантаження на органи зору в різних умовах та під час різних видів діяльності. Слугує також в якості підставки для смартфона, на корпусі для цього є спеціально відведене місце з бортиком.
- Світильник має 3 режими колірної температури: холодне світло, тепле світло та нейтральне.
- Вмикання/вимикання, зміна яскравості та зміна колірної температури здійснюється сенсорною кнопкою.
- Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°.
- Лампа призначена для експлуатації в приміщенні з природним рівнем вологості (IP20).
Керування лампою:
- Для зміни та перемикання режимів освітлення слід використовувати сенсорну кнопку (On/Off).
- Короткочасне натискання (<2 секунд) сенсорної кнопки здійснює перемикання режимів освітлення:
1) Перше натискання - тепле світло (2700К);
2) Друге натискання - біле світло (4000К);
3) Третє натискання - денне світло (6000К).
4) Четверте натискання – вимикає світло.
- Тривале натискання (>2 секунд) сенсорної кнопки дозволяє регулювати рівень яскравості від максимального до мінімального (до 10% від максимального режиму).
Комплектація:
1. Світлодіодна лампа.
2. Кабель живлення Type-C 1м.
3. Акумулятор 3.7В, Li-ion 18650 1200мAг (1шт).
4. Інструкція з експлуатації.
P.S. Допускається використання акумуляторів типу 18650 більшої ємності для подовження часу роботи лампи від акумуляторів.
Час роботи від акумулятора - до 6 год. Час заряджання - 5 год. Підключення до мережі здійснюється за допомогою кабелю Type-C (постачається в комплекті) та блоку живлення, який відповідає технічним вимогам DC 5В, 1A (адаптер в комплект не входить).
Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 210 г |
| Высота | 275 мм |
| Диаметр | 162 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Основні | |
| Енергоефективність: | 40 Lm/W |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Ресурс роботи: | 30000год |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Максимальная сила тока | 1А |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Световой поток | 200 Lm |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 1200mAh змінний |
| Угол рассеивания | 120° |
| Ємність акумулятора: | 1200mAh |
- Цена: 427 ₴






