
LED світильник аварійний TITANUM 30 LED 6500K
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 27384 / TL-EM1106
330 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
вітлодіодний світильник аварійного освітлення TITANUM TL-EM1106 - призначений для освітлення аварійних та евакуаційних виходів. Широко застосовується у побуті для освітлення підсобних кімнат, нежитлових приміщень, на СТО, а також як переносний світильник використовується для освітлення під час відпочинку на природі та у подорожах. Світильник сконструйований для постійного застосування. Корпус світильника має висувні пази для монтажу/кріплення на плоску поверхню. Виступає резервним освітленням в разі відсутності напруги в мережі живлення. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно. Світильник має вбудований індикатор заряду акумуляторної батареї розташований поруч з перемикачем режимів освітлення. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: аварійний яскраве світло та аварійний економний.
Під’єднайте мережевий шнур, який знаходиться на зворотному боці світильника до мережі 220-240В. Під час заряду акумуляторної батареї спалахне червоний світлодіод на корпусі світильника, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 18 годин.
Для початку роботи зі світильником встановіть перемикач в положення одного з режимів освітлення: аварійний яскраве світло (HIGH), аварійний економний (LOW) або вимкнено (OFF). Світильник працює тільки за відсутності живлення в мережі або при його відключені від мережі для портативного використання. Для перевірки роботи світильника при наявній напрузі в мережі, встановіть перемикач режимів освітлення в один з режимів роботи (HIGH, LOW) і натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч від перемикача.
Якщо світильником довго не користуються необхідно періодично заряджати акумулятор не менше 10 годин кожні 3 місяці. Рекомендовано після кожного використання здійснювати заряджання акумулятора.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Размеры | |
| Вес | 170 г |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 18 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Цвет | Белый |
| Колірна температура світла: | 6500K (денне світло) |
| Кількість діодів (LED): | 30 |
| Режимы работы фонаря | Интенсивный |
| Световой поток | 100 Lm - режим «HIGH», 50 Lm - режим «LOW» |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-ion 3.7V |
| Тип заряда | От сети |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Толщина | 3 см |
| Время работы | 8 година |
| Якість світла: | Ra > 70 |
| Ємність акумулятора: | 1000mAh |
- Цена: 330 ₴




