
LED світильник аварійний ВИХІД ЗІ СТРІЛКОЮ двосторонній TITANUM
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27387 / TL-EM101-D
381 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний вказівник напрямку евакуаційного виходу TITANUM TL-EM101-D двосторонній - призначений для інформування людей про напрямок руху до ВИХОДУ з приміщення чи будівлі. Виконаний у вигляді інформаційного табло, яке має вбудовану LED підсвітку. Режим роботи - постійно світиться. Широко застосовується в більшості місць громадського користування: кінотеатрах і кафе, магазинах і супермаркетах, школах і університетах, адміністративних будівлях та офісах. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно у разі відсутності електроенергії. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: від мережі та аварійний.
Світильник має вузли кріплення для підвісного монтажу або фіксації його на стіну. Під’єднайте кабель світильника до мережі згідно із запропонованою схемою в інструкції, рекомендовано використовувати для підключення клемну колодку (в комплект не входить). Якщо підключення відбулося правильно після подачі напруги світильник засвітиться, а індикатор «POWER» буде світитись.
Під час заряду акумуляторної батареї індикатор на корпусі біля надпису «CHARGE» буде світитись, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 20 годин.
Для перевірки роботи світильника в режимі роботи від акумулятора (якщо він заряджений) натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч на корпусі, після чого світильник повинен засвітитись.
Якщо засвітився індикатор «TROUBLE» це означає, що аварійний режим може не працювати нормально, потрібно перевірити це. Також це може означати, що термін служби батареї майже закінчився.
Якщо напруга в мережі зникне світильник увімкниться в аварійний режим роботи від акумулятора автоматично, переключення відбувається приблизно 1 сек.
Всі роботи по підключенню повинні здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог ПУЕ, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів і після ознайомлення з інструкцією.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Применение освещения | Эвакуационное освещение |
| Цвет рассеивателя | Зеленый |
| Количество светодиодов | 9 шт |
| Максимальный ток | 7 мА |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 0.8 Вт |
| Способ монтажа | Потолочный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Указатель |
| Время работы в аварийном режиме | 1.5 час |
| Размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Характеристики излучения | |
| Угол излучения света | 360 град. |
| Количество сторон подсветки | 2 |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Время заряда аккумулятора | 20 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd 1.2V |
| Ємність акумулятора: | 800mAh |
- Цена: 381 ₴




