
LED светильник аварийный ВЫХОД односторонний TITANUM 230V
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27386 / TL-EM101-S
332 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник аварійний ВИХІД TITANUM TL-EM101-S односторонній - призначений для інформування людей про місце розташування аварійного ВИХОДУ з приміщення чи будівлі. Виконаний у вигляді інформаційного табло, яке має вбудовану LED підсвітку. Режим роботи - постійно світиться. Широко застосовується в більшості місць громадського користування: кінотеатрах і кафе, магазинах і супермаркетах, школах і університетах, адміністративних будівлях та офісах. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно у разі відсутності електроенергії. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: від мережі та аварійний.
Світильник має вузли кріплення для підвісного монтажу або фіксації його на стіну. Під’єднайте кабель світильника до мережі згідно із запропонованою схемою в інструкції, рекомендовано використовувати для підключення клемну колодку (в комплект не входить). Якщо підключення відбулося правильно після подачі напруги світильник засвітиться, а індикатор «POWER» буде світитись.
Під час заряду акумуляторної батареї індикатор на корпусі біля надпису «CHARGE» буде світитись, а після закінчення заряджання згасне. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 20 годин.
Для перевірки роботи світильника в режимі роботи від акумулятора (якщо він заряджений) натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч на корпусі, після чого світильник повинен засвітитись.
Якщо засвітився індикатор «TROUBLE» це означає, що аварійний режим може не працювати нормально, потрібно перевірити це. Також це може означати, що термін служби батареї майже закінчився.
Якщо напруга в мережі зникне світильник увімкниться в аварійний режим роботи від акумулятора автоматично, переключення відбувається приблизно 1 сек.
Всі роботи по підключенню повинні здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог ПУЕ, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів і після ознайомлення з інструкцією.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Табличка |
| Применение освещения | Эвакуационное освещение |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Способ монтажа | Потолочный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество светодиодов | 9 шт |
| Материал корпуса | Алюминий, Стекло |
| Цвет рассеивателя | Зеленый |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальный ток | 7 мА |
| Мощность | 0.8 Вт |
| Время работы в аварийном режиме | 1.5 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Характеристики излучения | |
| Количество сторон подсветки | 1 |
| Угол излучения света | 180 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 20 час |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип аккумулятора | Ni-Cd 1.2V |
| Ємність акумулятора: | 800mAh |
- Цена: 332 ₴




