
LED лампа аккумуляторная TITANUM A68 10W E27 4000K 220V
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27383 / TL-EMA68-10274
227 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа аварійного освітлення TITANUM A68 10W E27 4000K - особливістю даної лампи є вбудований акумулятор ємністю 1250мАг, що дозволить їй працювати автономно близько 3 годин. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи від мережі. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень та кімнат, також виступає резервним освітленням в разі відсутності стаціонарної напруги живлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості:
- Автономна робота від вбудованого акумулятора до 3 годин.
- Автоматичне ввімкнення освітлення від акумулятора при зникненні стаціонарної мережі живлення (у ввімкненому положені вимикача).
- Енергоефективність освітлення 90% (A+).
- Напруга AC 175-265V.
- Максимальна сила тока - 87мА.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи.
- Стійкий до великої кількості ввімкнень та вимкнень - 50 000.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин.
Енергозберігаючі LED лампочки мають високу світловіддачу - 100Лм/Вт. Світловий потік в звичайному режимі - 900Лм, в аварійному режимі - 200Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4000К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол свечения | 200 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 264 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Ток потребления | 87 мА |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 мм |
| Диаметр | 68 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Материал корпуса | Алюмопласт |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 900 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80г |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Основні | |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Формфактор | A68 |
| Формфактор: | A68 |
| Якість світла | Ra >80 |
- Цена: 227 ₴



