
LED прожектор автономний VIDEX 500Lm 5000K
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 27409 / VLE-FSO3-205
1 694 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний прожектор VIDEX VLE-FSO3-205, який працює абсолютно автономно і заряджається від сонячної панелі. Використовуючи цей прожектор, ви будете абсолютно незалежні від проблем з можливою відсутністю електроенергії у вас вдома або на дачі, оскільки акумуляторна батарея (вбудована в прожектор) заряджається протягом цілого дня від сонця (5-8 годин), завдяки чому він зможе працювати автономно до 12-ти годин. Даний світлодіодний прожектор доцільно використовувати всюди, де немає можливості підключитися до електромережі або ж навантаження по електромережі дуже обмежена.
Головною перевагою використання прожектора на сонячній батареї є відсутність будь-яких витрат на електроенергію, а також:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати прожектор в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
Продукт автоматично вмикається вночі і вимикається вдень. Сонячна панель перетворює сонячне світло в електрику та заряджає батарею прожектора.
Примітка: перед звичайним використанням переконайтеся, що прожектор повністю заряджений протягом 8 годин під прямим сонцем.
ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ. Функціональний опис кнопок:
1. Увімкнути (ON): Натисніть один раз, щоб увімкнути. Коли прожектор знаходиться в стані зарядки, він автоматично вимкнеться через 2хв.
2. Вимкнути (OFF): Натисніть один раз, щоб вимкнути. Коли прожектор знаходиться в розрядженому стані, він автоматично вмикається через 2хв.;
Подвійним клацанням перейдіть у сплячий режим, у цьому режимі прожектор не працюватиме.
3. Максимальна яскравість: 100% яскравість працює, доки не розрядиться акумулятор.
4. Половина яскравості: 50% яскравості працює, доки не розрядиться акумулятор.
5. Кнопка (+): Збільшити яскравість на 5%.
6. Кнопка (-): Зменишити яскравість на 5%.
7. Перевірити рівень заряду (M): натисніть, щоб побачити рівень заряду акумулятора, який буде відображатися протягом 3 секунд. Стан акумулятора також постійно відображається, коли прожектор заряджається.
8. Автоматичний режим (AUTO): натисніть кнопку в будь-який час, щоб скасувати всі попередні налаштування та перейти в режим автоматичного заряджання та розряджання; перші 3 години при 100% потужності, наступні 3 години при 70% потужності, потім при 30% потужності, доки не розрядиться акумулятор.
9. Пробудження (WAKE UP): по завершенню монтажу, потрібно натиснути кнопку «WAKE UP», щоб пробудити прожектор для першого використання, після чого система може автоматично заряджатися та розряджатися.
10. Таймер автоматичного вимкнення через 3 години (3H): розрахований на 3 години та автоматично вимикається по закінченню. Завдяки функції пам’яті, цей режим буде застосовуватись щодня.
11. Таймер автоматичного вимкнення через 5 годин (5H): розрахований на 5 годин та автоматично вимикається по закінченню. Завдяки функції пам’яті, цей режим буде застосовуватись щодня.
12. Таймер автоматичного вимкнення через 8 годин (8H): розрахований на 8 годин та автоматично вимикається по закінченню. Завдяки функції пам’яті, цей режим буде застосовуватись щодня.
Примітки:
• Режим сну встановлено виробником за замовчуванням, щоб запобігти випадковій активації під час транспортування. Натисніть кнопку "WAKE UP", щоб активувати його перед використанням.
• Якщо виріб потрібно зберігати протягом тривалого часу, переведіть його в режим сну. (Подвійне натискання клавіші "OFF")
• Миготливе червоне світло означає заряджання, а зелене світло означає повний заряд.
Під час тривалого зберігання рекомендується підтримувати рівень заряду акумулятора приблизно на половині ємності, щоб подовжити термін його служби. Не зберігати з розрядженим акумулятором!
Світлодіодне джерело світла та акумулятор всередині продукту не підлягають заміні! Якщо світлодіодне джерело світла або акумулятор виходять з ладу, весь виріб слід утилізувати відповідно до чинних норм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Применение освещения | Для освещения ландшафтов, Для ЖКХ, Для наружного освещения зданий |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 3.2 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 500 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 3 лет |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Дополнительные характеристики | |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Угол излучения света | 90 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ёмкость аккумулятора | 5 Ah |
| Потужність сонячної панелі: | 6W 6V |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
- Цена: 1 694 ₴










