Мультифункціональне реле
Мультифункціональне реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від недопустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. За допомогою нього ви можете обмежувати споживану активну потужність підключеного обладнання. Реле діє за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень — вимикає навантаження.
- Опис
- Характеристики
- Відгуки
- Купити в магазині
Мультифункціональне реле
Мультифункціональне реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від недопустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. За допомогою нього ви можете обмежувати споживану активну потужність підключеного обладнання. Реле діє за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень — вимикає навантаження.
Затримка вмикання навантаження
Реле відновить подачу навантаження через установлений час після завершення аварійної ситуації та стабілізації напруги в мережі. Ви можете налаштовувати час затримки подачі напруги від 3 до 600 с. Для чутливого до частих увімкнень/вимкнень живлення обладнання (холодильники, кондиціонери та ін.) ми рекомендуємо встановлювати значення затримки на 120-180 с.
Ви можете налаштовувати затримку вимкнення навантаження при безпечному перевищенні споживання струму та активної потужності. Діапазон часу затримки становить від 0 до 240 с.
Подача напруги відбудеться після закінчення часу затримки (спрацює зелений індикатор).
Точність вимірювання напруги та струму
Реле забезпечує високий рівень точності вимірювання рівня напруги, струму та активної потужності завдяки використанню алгоритму True RMS. Але ви можете відредагувати відображення цих параметрів згідно з вашим контрольним пристроєм.
Безпека при використанні
Корпус пристрою виконаний із негорючого полікарбонату. Також реле оснащене термодатчиком, який захищає від перегріву.
Просте керування
Керування мультифункціональним реле здійснюється лише трьома кнопками. Для встановлення верхньої та нижньої межі допустимої напруги використовується відповідно верхня та нижня кнопки. Середня кнопка відкриває меню, де ви можете налаштовувати максимальний струм і споживану потужність. У меню встановлюється час затримки вмикання напруги, а також час вимкнення подачі навантаження при перевищенні допустимих значень струму та потужності.
Реле зберігає критичні значення напруги, струму та активної потужності в енергонезалежній пам’яті.
Зручний монтаж
Мультифункціональне реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку. Ширина пристрою становить лише 53 мм.
Приклад монтажної схеми ZUBR MF63 на автоматиці Hager завантажити
Приклад монтажної схеми ZUBR MF63 на автоматиці Schneider завантажити
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Дисплей | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Масса | 210 г |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 5 лет |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Время срабатывания | 0.02 сек |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 66 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальная мощность | 8800 Вт |
| Максимальный ток | 50 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Номинальное напряжение катушки | 230 В |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Номинальный ток | 40 А |
| Основна | |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 10000циклів |
| Обмеження активної потужності: | 0,1-8,8 кВт |
| Основна межа струму: | 0,1-40 А |
| Проф. затримка відключення: | Є |
| Тип реле | поляризоване |
| Точність вимірювання сили струму: | 5-50 А ±0,1 А, 1-5 А ± 0,2 А, <1 А ± 0,3 А |
| Час відключення навантаження при зниженні напруги: | 176-210 В - 10 с, 164-176 В - 0,5 с, нижче 164 В - 0,04 с |
| Час відключення навантаження при перевищенні напруги: | вище 264 В - 0,04 с, 220-264 В - 0,5 с |
| Час затримки вимкнення навантаження: | 0-240 с |
| Час затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Час затримки включення навантаження: | 3-600 с |
| матеріал корпуса | негорючий полікарбонат |
| Пользовательские характеристики | |
| Термозащита | є |
- Цена: 1 608 ₴






