
Автоматичний вимикач 1P 40A C 6kA Schneider Electric Resi9 R9F12140
- Готово до відправки
- Код: R9F12140
281 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія модульних пристроїв Resi9 відноситься до середнього цінового сегменту. Виготовляється на заводах у Болгарії, Іспанії, Італії. Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл тощо.
Ми пропонуємо знижку на всю продукцію Schneider Electric.
від 1000 грн – 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 60 Гц |
- Ціна: 281 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в упаковці





