Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний світильник Feron ML202-P під лампу у корпусі з полікарбонату.
Світильники може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Світильник оснащений патроном G5.3 та поворотним механізмом, тому ви самі можете вибрати лампу та керувати яскравістю та напрямком світла.
Модель легко монтується на поверхню, а лампа фіксується за допомогою спеціального кільця.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 427 ₴







