
Світлодіодний світильник Feron AL6600 SHINE 70W срібло
- В наявності
- Код: 40281
2 990 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
SMART світильник для декоративного освітлення у мінімалістичному та стильному дизайні.
Основні переваги:
· Незвичне технічне рішення та особлива конструкція створюють ефект зависнувшої в повітрі світлової конструкції. Має декоративне обрамлення у вигляді різьблення по периметру
· Модель представлена трьома кольорами: срібло, золото, білий
· Економія до 85% електроенергії
· Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує їх однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
· Функції керування яскравістю, кольором свічення та можливість зберігати останні налаштування
· Керування за допомогою дистанційного пульту
· Ресурс роботи 25 000годин
· Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 2 990 ₴




