
Накладний поворотний світильник Feron ML180 чорний
- В наявності
- Код: 41877
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Модель Feron ML180 з лінійки акцентних світильників під лампу з поворотним механізмом.
Особливості та переваги світильника Feron ML180:
Керування світлом. Світильники оснащені патроном GU10, таким чином ви самі можете обрати лампу з потрібною яскравістю та колірною температурою
Регулювання напрямку світлового потоку. Світильник обертається тому можна змінювати напрямок світла на 330 та 80 градусів у двох площинах.
Естетичність конструкції. Модель має зйомне фіксуюче кільце яке перекриває контури лампи, завдяки чому світильник виглядає єдиною конструкцією.
Зручний монтаж, надійна фіксація та зручне підключення до мережі завдяки клемним колодкам
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення що відповідає українським та європейським стандартам
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 190 ₴






