
З'єднувач внутрішній кутовий для низьковольтного вбудованого шинопровода Feron LD2005 чорний
- В наявності
- Код: 41982
370 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднувач внутрішній кутовий для низьковольтного вбудованого шинопровода Feron LD2005 чорний
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Конектор для шинопровода |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 370 ₴

